افتخارات ما

افتخارات ما

تاریخچه و معرفی

شرکت شقایق طلایی چهلستون به شماره 19152 در ثبت شرکتهای استان اصفهان ثبت گردید و مدیر عامل آن جناب آقای سعید وکیل پور می باشند.

دفتر آن شرکت در اصفهان خیابان کمال و کارخانه در شهرک صنعتی مبارکه فاز 2 نبش خیابان پنجم واقع گردیده است.

 

اهداف

این شرکت که به منظور تولید ملزومات آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید همواره کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده و رضایت مشتریان و مصرف کنندگان کمال مطلوب مدیران شرکت می باشد.

 

محصولات و برندها

اندکی پس از تاسیس شروع به ساخت کارخانه در شهرک صنعتی مبارکه نمود و بلافاصله پس از اتمام کارهای ساختمانی و نصب تجهیزات و ماشین آلات خط تولید بهره برداری و تولید محصولات آغاز گردید.

این شرکت با تمرکز بر تولید کالاهای آرایشی بهداشتی با اخذ مجوز و پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن و وزارت بهداشت جهت تولید پودر موبر ،کرم موبر و بوگیر کفش در طی سالیان متمادی موفق به ارائه چندین محصول و برند با کیفیت به بازار مصرف شده که همگی با استقبال مشتریان مواجه کردیده اند.

محصولات تولیدی این شرکت عبارتند از :

1-پودر موبر رویدر

2- پودر موبر رویدر طلایی

3- پودر موبر لالس

4- پودر بوگیر کفش رویدر

محصولات فوق همگی از تهیه از بهترین مواد اولیه وادراتی از شرکت  مرکر و … آلمان تهیه می گردند.

خط تولید این شرکت تمام اتوماتیک بوده و فرآیند تولید همواره تحت نظر کارشناسان مجرب شرکت انجام می شود.

شایان ذکر است محصولات این شرکت دارای نشانه استاندارد ،نشانه بهداشت ، نشانه رضایتمندی مشتری نشان عضو انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده و همچنین دارای بارکد ملی می باشند.

شرکت شقایق طلایی چهلستون دارای 3 برند معتبر تجاری به نام های رویدر، رویدر طلایی و لالس ثبت شده در اداره علائم تجاری تهران می باشد.

 

 

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!